12 led

Produktová fotografie musí zvýraznit přednosti výrobku, věrně zobrazit barvu a strukturu použitého materiálu a nalákat potenciálního zákazníka do vašeho obchodu.

Na internetových stránkách a v e-shopech musí být produktové fotografie tou nejlepší možnou prezentací vaší firmy a zároveň hlavním bodem, jak se odlišit od konkurence.

Více
10 bře

Kvalitní produktová fotografie je zárukou pro ještě lepší prezentaci vaší firmy a výrobků. V oblasti reklamní fotografie nabízíme kompletní servis a poradenství. Pouze kvalitní produktová fotografie dokáže vaše výrobky prodat. Proto klademe velký důraz na věrnost barev, strukturu materiálu a zároveň atraktivní aranžmá.

Více
08 dub

Dovolujeme si vás pozvat na zajímavou výstavu Prague photo 2014, kde můžete opět vidět i fotografie Kateřiny Hubové. Výstava se prezentuje v Kafkově domě na Staroměstském náměstí. Tento strategický bod nabízí značně navýšený zájem o tuto jedinou fotografickou přehlídku na území České republiky. Čtyři podlaží Kafkova domu nabízejí stovky fotografických

více